Ilość towarów: 0
Pomiń linkiStrona główna | Sklep | Szczegóły towaru  | Poprzednia strona
Rozmiar czcionki A A A

Kategorie

Newsletter


Zarejestruj się na stronie za darmo, i otrzymuj powiadomienia o nowościach każdego miesiąca. Otrzymuj informacje o promocjach bezpośrednio na swój e-mail!


Stare newslettery

Ostatnio przeglądane towary

6749,99 PLN
SOKKIA SDL50 niwelator elektroniczny kodowy

Wyczyść listę
   

SOKKIA SDL50 niwelator elektroniczny kodowy

przejdź do opisu produktu
Symbol:   SDL50
Cena:   6749,99 PLN
Koszyk:  
Dostępność:  
  .
Ocena:
Grupy z podobnymi towarami:
.::  | Geodezja
.::  | Geodezja  | Niwelatory kodowe
Atrybuty:
Producent SOKKIA
Sposób zasilania Bateria
Gwarancja 36 miesięcy
Podziel się ze znajomymi:
SOKKIA SDL50 niwelator elektroniczny - kodowy
 

Sokkia SDL50 produkowana jest w Japonii i objęta jest 3-letnią gwarancją.

Niwelator kodowy Sokkia SDL50 to instrument, który niezwykle przyspiesza niwelację, głównie dzięki dużemu stopniu automatyzacji czynności pomiarowych i programowej kontroli poprawności wyników. Niwelator SDL50 to sposób na niedrogą ale szybką i wystarczająco dokładną do większości prac geodezyjnych niwelacje. Instrument pozwala wykonywać niwelację przy wyjątkowo trudnych warunkach oświetleniowych (20 luksów) i terenowych, gdzie instrument „widzi” tylko niewielki wycinek łaty. Oprogramowanie wewnętrzne niwelatora wyznacza na podstawie odczytów z łaty kodowej nie tylko wysokość, ale także odległość, dlatego instrument może być wykorzystywany do wykonywania niwelacji metoda punktów rozproszonych. Automatyczny odczyt łaty, pomiar odległości oraz rejestracja danych eliminują błędy odczytu oraz zapisu, co w znaczny sposób przyspiesza i ułatwia pracę. Dane zapisywane są w wewnętrznej pamięci niwelatora. Japońska technologia i precyzja pozwalają pracować niwelatorem Sokkia SDL w trudnych warunkach, głównie dzięki kompensatorowi, który eliminuje z odczytów wpływ wstrząsów.CECHY:
- najwyższe dokładności niwelacji - przy zastosowaniu łaty inwarowej niwelator osiąga dokładność 1.5mm na 1 km podwójnej niwelacji, co stawia go w gronie narzędzi do najbardziej precyzyjnych zadań
- praca w każdych warunkach - doskonała konstrukcja mechaniczna i nowoczesny system odczytu łaty RAB-Code eliminują wpływ wstrząsów i wibracji powietrza, a dzięki temu umożliwiają pracę w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych
- bez błędów... - każdy pomiar jest on poddawany kontroli poprawności, która eliminuje pomyłki i gwarantuje najwyższą dokładność pomiaru
- ...i bez dziennika pomiarowego - wewnętrzna pamięć niwelatora ma pojemność 2000 pikiet z podziałem na 20 zbiorów, obserwacje transmituje się do komputera
- wstecz - w przód - bogate oprogramowanie wewnętrzne pozwala mierzyć ciągi niwelacyjne w różnych konfiguracjach i przyspiesza prace, „podpowiadając” użytkownikowi kolejność czynności pomiarowych
- bez przerw w terenie - wewnętrzna bateria wystarcza na ok. 8 godzin pracy
- automatyczne odczyty wysokości i odległości z łaty wraz z kontrolą poprawności wyników
- wysokiej jakości moduł interpretujący kod kreskowy umożliwia pracę w trudnych warunkach oświetleniowych (np. w tunelach)
- rozbudowane oprogramowanie wewnętrzne do obliczania wysokości, przewyższeń i tyczenia
- pamięć wewnętrzna na kilka tysięcy pomiarów
- komunikacja z komputerem przez port szeregowy

- nowoczesne akumulatory Li-Ion zapewniają długi czas pracy w terenie

Największą zaletą niwelatora kodowego Sokkia SDL jest łatwość obsługi i komfort pracy. System obliczeniowy niwelatora pozwala realizować niwelację na wiele sposobów (m.in. między dwoma reperami, między dwoma punktami, tyczenie wysokości, pomiar wysokości stropu), a w trakcie pomiarów podpowiada operatorowi, z której łaty ma wykonać odczyt (wstecz, w przód). W ten sposób prace przebiegają sprawnie, a niwelacja ciągów ma zapewnioną kompletność odczytów. Oprogramowanie przed zapisaniem wyników do pamięci sprawdza ich poprawność. W ten sposób zapewnia najwyższą dokładność wyników i gwarantuje ich wysoką dokładność. Obserwacje zapisywane są w wewnętrznej pamięci (2000 pikiet w 20 zbiorach), dlatego w terenie nie trzeba korzystać z dziennika, przepisywać do niego wyników i narażać się na ryzyko popełnienia błędu.


Cyfrowo znaczy bezbłędnie - dokładniej i szybciej niż optycznym.
Niwelator cyfrowy Sokkia SDL50 zapewnia wysoką dokładność niwelacji dzięki nowoczesnemu systemowi odczytowemu łat kodowych.
Umożliwia on pracę w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych (np. przy wibrującym powietrzu). Niwelatory charakteryzują się dużą szybkością pracy, a tym samym dużą wydajnością – pomiar trwa zaledwie 3 s. Nad precyzją wyników czuwa oprogramowanie, kontrolując każdy pomiar i wychwytując ewentualne błędy.

Bez szkicownika i notatek na papierze.
Oprogramowanie wewnętrzne niwelatora SDL50 pozwala wykonywać niwelację m.in. między dwoma reperami, między dwoma punktami, tyczyć wysokości, realizować pomiar wysokości stropu czy mierzyć odległość.
System obliczeniowy prowadzi operatora za rękę w trakcie pracy i podpowiada, z której łaty należy wykonać odczyt. Transmisja danych odbywa się przez port RS-232.
W najtrudniejszych warunkach przez cały dzień Sprzęt przystosowany jest do działania w ciężkich warunkach atmosferycznych (np. w lekkim deszczu). Spełnia wysokie normy IPX4 odporności na pył i wodę.

 

Dane techniczne:

 

Dlaczego warto kupować rozwiązania markowe ?
- gwarancja innowacyjnej technologii – Topcon i Sokkia od lat opracowują i doskonalą swoje rozwiązania
- gwarancja jakości – każdy sprzęt przed dostarczeniem do klienta jest sprawdzany w autoryzowanym serwisie, co potwierdzone jest świadectwem serwisowym
- szybki dostęp do oryginalnych części zamiennych i profesjonalnego serwisu – każde precyzyjne urządzenie pomiarowe potrzebuje fachowej obsług serwisowej
- krajem produkcji jest Japonia co gwarantuje niezawodne działanie w każdych warunkach

 
Wyposażenie standardowe:
• Niwelator SDL50
• Akumulator
• Ładowarka - 2 porty

• Kufer transportowy

• Instrukcja PL
•  świadectwo instrumentu, poświadczające poprawność pracy instrumentów
(świadectwo przygotowywane i wydawane jest przez jedyny autoryzowany serwis w Polsce, na podstawie przeglądu sprzętu oraz wymaganych procedur przygotowania produktów do sprzedaży)
Gwarancja autoryzowanego serwisu w Polsce na okres 3 lat. Podstawą do respektowania warunków gwarancji jest posiadanie oryginalnej karty gwarancyjnej, wydanej przez wyłącznego dystrybutora SOKKIA w Polsce – firmę TPI. Klienci zyskują pewność wsparcia w przypadku jakichkolwiek problemów ze sprzętem zarówno w czasie trwania gwarancji jak i po jej upływie.
   Brak propozycji.